www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
ПАМ'ЯТЬ БУДЕ ЖИТИ……
Версія для друку Написати листа
За ініціативи Верхньодніпровської районної ради та Федерації футболу Верхньодніпровського району 8 травня на стадіоні «Машинобудівник» в м. Верхньодніпровську відбувся матч пам’яті загиблих воїнів АТО Жабінця Олександра та Ряженцева Сергія.


Місцевий стадіон ледве зміг вмістити всіх бажаючих стати свідками захоплюючої гри між командою Верхньодніпровського району та збірною Дніпропетровська.

За команду гостей на чолі з головним тренером Дніпропетровського «Дніпра» Мироном Маркевичем, на поле вийшли як дійсні футболісти так і ветерани футболу,Олег Шилаєв, Сергій Нагорняк, Сергій Дерявка та інші. Незважаючи на поразку нашої команди з рахунком 0-2, можна сказати, що головна ціль матчу була досягнута, а це – оживити пам'ять людей про мужність, героїзм наших земляків та про ту найвищу ціну, яку заплатили за вільну Україну воїни 39 батальйону територіальної оборони Олександр Жабінець та Сергій Ряженцев.

Після завершенню матчу слово надали батькам загиблих воїнів, які щиро подякували всім за те, що подвиг їх дітей не забутий, та нагородили учасників матчу пам’ятним кубком та призами.

Щира подяка всім хто долучився до організації цього заходу насамперед першому віцепрезиденту федерації футболу України Костюченко Вадиму Константиновичу, голові федерації футболу міста Дніпропетровська Андрюхіву Віктору Васильовичу, директору ТОВ «Вітан» Горчакову Володимиру Олексійовичу , директору ТОВ «Дніпро-Н» Куксі Анатолію Івановичу.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор