www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровськ: рятувальники провели рейд з метою попередження нещасних випадків на зимових водоймищах
Версія для друку Написати листа
1 лютого працівники Верхньодніпровського районного відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області з метою попередження нещасних випадків на зимових водоймищах провели масово-роз’яснювальну роботу з рибалками.

Більшість людей виходячи на лід забувають про особисту безпеку думаючи, що з ними не трапиться лиха, але необхідно бути вкрай обережним. При переході замерзлої водойми необхідно користуватися прокладеними стежками. Працівники служби цивільного захисту попередили: щоб не відбулося відривання криги від берегу робити лунки необхідно на безпечній відстані. Для забезпечення особистої безпеки рятувальники радили людям брати із собою міцну мотузку, з одного кінця якої є петля, а з іншого грузило.
У випадку потрапляння людини у воду, до краю лунки необхідно повзти, а постраждалому подати шарф, гілку або мотузку, за допомогою яких можна вилізти на лід.
Співробітники служби «101» нагадали громадянам, що при переохолодженні людину необхідно перевдягнути в сухий одяг, закутати та напоїти гарячим чаєм, а при необхідності зробити сухе розтирання або масаж. Щоб люди не забували про правила поведінки на льоду їм було вручено наочну агітацію.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами сайту: http://dp.dsns.gov.ua

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор