Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


Цими днями т.в.о начальника Верхньодніпровського відділення поліції, підполковник поліції Андрій Іванович Харченко та голова районної ради А.В.Кравченко розробили проект «Відкрита поліція», який має на меті познайомити громаду з її дільничними, їх територіями обслуговування, надати їм можливість проявити себе, а також залучити громаду до співпраці. Окрім того у жителів району з’явиться можливість оцінити роботу своїх дільничних.

На сьогодні для в.о начальника Верхньодніпровського відділення поліції питання підняття авторитету та працездатності місцевої поліції в очах громади є першочерговими. Тому проект «Відкрита поліція» є тільки першим кроком поліції до інформування громадян про їх роботу. Окрім цього, двічі на місяць новий начальник поліції проводить зустрічі з представниками громадських організацій та формувань для співпраці.
Інформаційні листівки про дільничних вже скоро будуть готові і рознесені активістами ГО та формувань по домівкам у громадах.
Ми так часто говоримо про необхідність змін в роботі поліції, про їх бездіяльність, але так мало бажаємо чимось допомогти їм. Тож давайте підтримаємо нового начальника поліції сьогодні в його починанням й допоможемо поліції швидко реагувати на правопорушення.

Організаційний відділ Верхньодніпроської районної ради