www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Проект "Відкрита поліція" знайомить Верхньодніпровщину з дільничними
Версія для друку Написати листа
Цими днями т.в.о начальника Верхньодніпровського відділення поліції, підполковник поліції Андрій Іванович Харченко та голова районної ради А.В.Кравченко розробили проект «Відкрита поліція», який має на меті познайомити громаду з її дільничними, їх територіями обслуговування, надати їм можливість проявити себе, а також залучити громаду до співпраці. Окрім того у жителів району з’явиться можливість оцінити роботу своїх дільничних.

На сьогодні для в.о начальника Верхньодніпровського відділення поліції питання підняття авторитету та працездатності місцевої поліції в очах громади є першочерговими. Тому проект «Відкрита поліція» є тільки першим кроком поліції до інформування громадян про їх роботу. Окрім цього, двічі на місяць новий начальник поліції проводить зустрічі з представниками громадських організацій та формувань для співпраці.
Інформаційні листівки про дільничних вже скоро будуть готові і рознесені активістами ГО та формувань по домівкам у громадах.
Ми так часто говоримо про необхідність змін в роботі поліції, про їх бездіяльність, але так мало бажаємо чимось допомогти їм. Тож давайте підтримаємо нового начальника поліції сьогодні в його починанням й допоможемо поліції швидко реагувати на правопорушення.

Організаційний відділ Верхньодніпроської районної ради

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор