www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровська районна рада: ЧИТАЄМО ШЕВЧЕНКА СЬОГОДНІ І ЗАВЖДИ
Версія для друку Написати листа
7 березня працівники районної бібліотеки для дітей провели флешмоб, присвячений роковинам Т.Г.Шевченка. У центрі міста розгорнули імпровізовану виставку-цитату з афоризмами поета і зверталися до мешканців міста з запитанням: «Сьогодні ви у передсвяткових клопотах, готуєтесь привітати найближчих своїх жінок, купуєте подарунки і солодощі. А чи пам’ятаєте ви, яка визначна дата наступна за 8 березня?» Прикро констатувати, але серед підлітків траплялися такі, хто не знав, що 9 березня – день народження Т.Г.Шевченка. Майже ніхто не відмовився прочитати вірш поета. Серед декламаторів побували відомі люди міста: голова райради Артем Кравченко (його настільною книгою, до речі, є «Кобзар») заступник голови райради Сергій Якименко, директор дитячого будинку-інтернату №2 Геннадій Феденко, голова Пушкарівської ТГ Олександр Редько, наш поет Євген Безус та мешканці міста, котрі цього дня були у приймальні райради.

Флешмобу передувала бібліотечна акція «Читаємо Т.Шевченка сьогодні і завжди», у якій, крім традиційної книжкової виставки творів нашого Пророка, увазі відвідувачів було запропоновано «Лавину мудрості Тарасового слова», коли крилаті вислови Т.Шевченка лавиною впадали в око читачів: цитати були між книгами, на вікнах, на дверях, по коридору, на моніторах комп’ютерів, фронт-гаслом на книжкових поличках, у якості книжкових закладинок і на бібліотечних візитках. Короткі коментарі бібліотекарів про значущу роль Тарасового слова у історії і культурі українців комусь нагадали почуте в школі, а декому відкрили іншого Т.Шевченка.

Сподіваємось, що після такої інформаційної «експансії» учасники флешмобу завжди пам’ятатимуть «чия правда, чия кривда і чиї ми діти» і що саме про Т.Г.Шевченка можна сказати його ж словами «От де, люде, наша слава, слава України!

За матеріалами Верхньодніпровської районної бібліотеки для дітей організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор