Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


Дніпропетровська ОДА реконструювала центральну площу в селищі Кринички. Тут уклали плитку, встановили лави й ліхтарі, сконструювали фонтан. Колись занедбана місцина перетворилася на комфортний простір. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Покращення умов життя людей у будь-якому населеному пункті – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Обласним коштом створили сучасні зони відпочинку в Марганці та Кам’янському. На улюблене місце городян перетворили парк у Покрові та площу в Новомосковську. Не впізнати й центральну площу у Криничках», – зауважив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Площі у Криничках – більше 30 років. Весь цей час вона тільки руйнувалася, а вибоїни ставали глибшими. Дніпропетровська ОДА взялася за оновлення місця відпочинку влітку 2018-го.

«На цій площі проходять свята, випускні, відпочивають мешканці. І вона конче потребувала оновлення. З обласного бюджету виділили кошти і допомогли зробити реконструкцію. Всі задоволені. Децентралізація дає свої плоди», – зазначив Криничанський селищний голова Ігор Лісовий.

На площі – нова бруківка. Ліхтарі – з енергозберігаючими лампами.

Встановили лави й урни, висадили молоді дерева.

Родзинка місця відпочинку – фонтан. Мешканці вже встигли охрестити площу європейською.

«Усе було перебите, переколочене, важко пройти. Зараз зробили – любо глянуть. Головне – усе це тепер зберегти», – сказав місцевий мешканець Іван Іванов.

Також Дніпропетровська ОДА осучаснює парк Гірняків у Покрові. У червні Марина Порошенко відкрила у Дніпрі перший в Україні інклюзивний парк для особливих дітей.


ДніпроОДА облаштувала сучасну площу в центрі Криничок


Площу капітально не ремонтували понад 30 років


Тепер вона має сучасний вигляд


Оновлена площа – затишне місце відпочинку для всіх мешканців громади,..


..і дорослих,..


..і дітлахів


Там встановили лави,..


..ліхтарі,..


..урни


Висадили й молоді дерева


Місцеві вже назвали площу європейською


Створенням сучасних місць відпочинку для мешканців регіону опікується ДніпроОДАFile Attachment Icon
ATTDLV1H.jpg