www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Формування духовних цінностей у школярів Верхньодніпровщині
Версія для друку Написати листа
5-го травня в Новомиколаївській СЗШ №1 був проведений районний семінар - практикум учителів зарубіжної літератури, російської мови та етики на тему «Формування духовних цінностей та соціальних компетентностей особистості засобами мистецтва слова». 

В рамках семінару було проведено урок Віртуальна екскурсія до інтерактивного музею «Від мистецтва до духовності» та зустріч з В.П.Кучерем, керівником професійних капеланів України у Верхньодніпровському районі на тему: «Духовність - як ціннісна фундація сучасної освіти» та захід «Від серця до серця». Віталій Петрович розповів присутнім про важливість створення класних кімнат «Духовного та етичного виховання дитини» в кожній школі району. Адже саме на цій зустрічі викладачам презентували таку кімнату. 


Новомиколаївська СЗШ №1 одна із перших у Верхньодніпровському району створила для своїх дітей класну кімнату «Духовного та етичного виховання дитини». За підтримки Християнського Благодійного фонду «Воскресіння» школа отримала в подарунок: репродукції картин, інформаційних плакатів, комплект літератури та наочних матеріалів духовно-морального спрямування, щоб використовувати їх для навчального процесу. 
Тож, маємо надію, що сьогодні робиться усе, щоб у дітей виникла потреба долучатися до відродження духовності, культури та традицій українського народу, історії нашого краю. Адже, яке зерно ми посіємо в душі дітей, таке й проросте воно в майбутньому, впливаючи на формування характеру та самосвідомості особистості.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор