www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 19 листопада 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
ВЕТЕРАНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ВИЗВОЛИТЕЛІВ РАЙОНУ
Версія для друку Написати листа
Напередодні 74-ї річниці від Дні визволення району Верхньодніпровською районною організацією ветеранів України була здійснена поїздка по місцям бойової слави.

Ветерани відвідали Першотравенську, Верховцевську, Боровківську та Малоолександріївську тергромади, вшанували пам’ять загиблих захисників, ділились спогадами, згадували історичні події воєнних років, кроваві бої та мужність десятків тисяч полеглих. Зустрічаючи людей похилого віку на вулицях сел, які відвідували, вручали їм фронтові листи, нагадуючи про події воєнних років, про таку недалеку і таку болючу сторінку історії.

Наші ветерани знають цінність життя, багато чого кожен з них бачив на своєму життєвому шляху, тому вони глибоко співчувають та хвилюються за наших захисників, що сьогодні боронять кордони країни на Сході, адже зовсім не очікували, що ворог на наші землі прийде з того боку...

В кожній громаді делегацію з райцентру тепло зустрічали, особливо хочеться відзначити Малоолександріївську громаду та голову сільської ради В.М.Сокол, за його доброзичливість та гостинність. Хочеться подякувати за те, що там настільки турботливо ставляться до братської могили на території села, за нею постійно й сумлінно доглядають. Гарний господар разом з громадою підтримують порядок як має бути в справжньому українському селі.

Ніхто з тих, хто приймав участь в цій поїздці не лишився розчарованим, пом’янувши пам’ять героїв, повернулись додому з надією, що і молоде покоління буде з вдячністю згадувати подвиги своїх предків.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор