www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Юні шахісти Верхньодніпровщини виконали нормативи І-го юнацького розряду.
Версія для друку Написати листа
З 25 та 26 березня в місті Дніпро, в ДЮСШ-10 пройшли кваліфікаційні змагання з шахів з нормативу І-го юнацького розряду. В них прийняли участь 18 шахістів і шахісток із ДЮСШ-10 і два наших земляки із Верхньодніпровська.

Учасників розділили на 2 групи А і Б по 10 в кожній.
Змагання проходили по круговій системі в 9 турів. В групі «А» грав Роман Лилик 11 років, 6 клас з Верхньодніпровської СШ №2. В перший ігровий день він набрав 1,5 очки (1 перемога, 2 поразки та нічия), а в другий 5 очок (5 перемог). В групі «Б» виступав Єфрем Степанов, Верхньодніпровський дитсад №8. Він першого дня набрав 2 очка з 4 (2 перемоги і 2 поразки), а другого дня отримав 4 перемоги при одній поразці.
В результаті завзятої боротьби Роман Лилик набрав 6,5 очки з 9, а Єфрем Степанов 6 — з 9.
Обидва наші учасники зайняли в своїх групах призові 3-ті місця і виконали норматив І-го юнацького розряду. Особливо здивував своєю грою Єфрем, адже йому всього 5 років.
Побажаємо і в майбутньому нашим землякам успішних виступів. Дякуємо за запрошення на змагання керівництво ДЮСШ-10 м.Дніпро, в особі директора А.А.Панченко.
Організаційний відділ аппарату районної ради за матеріалами голови Верхньодніпровської районної федерації шахів та шашок В.М. Сень.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор