www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Зустріч із силовиками Верхньодніпровського району народного депутата України Денисенко А.С..
Версія для друку Написати листа
Третього жовтня відбулася зустріч народного депутата України Андрія Денисенка та голови районної ради Кравченка А.В. з представниками силових структур району.

На зустріч були присутні Кущ М.І., заступник начальника відділу адміністрування податків з громадян Дніпродзержинської ОДПІ, Петренко С.М., заступник начальника Верхньодніпровського відділення поліції Кам’янського відділу поліції у Дніпропетровській області, Шевченко В.О., начальник Верхньодніпровського відділу Жовтоводської місцевої прокуратури, депутат обласної ради Войтов Г.О..
Розглядались питання криміногенної ситуації в районі. Представники структур ділились своїми наболілими питаннями: забезпечення поліції професійними кадрами,застаріла матеріально-технічна база, відсутність мотивації працівників структур, бюрократична тяганина в отриманні дозвільних документів та інші питання.
Народним депутатом були підняті нагальні проблемні питання, з якими він зіткнувся у своїй робочій поїздці по району. Денисенко на завершення наголосив, що силові структури призвані допомагати людям, надавати захист та всебічно допомогу, співпрацювати, а не спихати одне на одного проблеми.
«Якщо кожен на своєму робочому місці буде намагатись робити краще і все можливе за для блага людей, то й жити простому люду буде спокійніше й безпечніше.» - зауважив Андрій Сергійович.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної радиВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор