Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


Інклюзивні класи, спортивний стадіон і потужна пожежна частина – це лише кілька прикладів того, що з’явилося в Нікопольському районі за чотири роки. На Раді регіонального розвитку відзвітували про виконану роботу та обговорили плани.

«У районі сформувалися чотири громади, одна сільська рада приєдналася до ОТГ міста Покров. Децентралізація дозволила нам реалізувати проекти, про які раніше доводилося лише мріяти», – розповів голова Нікопольської райдержадміністрації Олег Кириченко.

У Приміській, Чкалівській і Червоногринівській школах відкрили інклюзивні класи для дітей із особливими освітніми потребами. На базі Олексіївської – створили інклюзивно-ресурсний центр.

Відремонтували дитячі садочки у Лошкарівці та Кам’янському. Для дошкільнят Першотравневого утеплили фасад садочка «Веселка», замінили покрівлю, переобладнали літні веранди.

Нове фойє і танцювальний майданчик з’явилися в Капулівському будинку культури, покрівля – у Першотравневському, система опалення, двері та вікна – в Новоіванівському.

У селі Покровське звели відкритий стадіон із трибунами. Футбольне поле зі штучним покриттям обладнали у Кам’янському, біля нього – облаштували сучасний сквер.

Сільську пожежну частину відкрили у Покровському. На місці занедбаної котельні – заклад із диспетчерською, гаражем, навчальними класами, їдальнею і кімнатами відпочинку.

Централізоване водопостачання отримали жителі Капулівки. Капітально відремонтували водогони та водопровідні мережі в селах Приміське, Старозаводське, Олексіївка.

Протягом чотирьох років збудували майже 100 кілометрів ліній вуличного освітлення. У ліхтарях – енергозберігаючі лампи.

Нині в районі освоюють альтернативну енергетику. «Зелену енергію» будуть отримувати від сонця та з відходів сільськогосподарського виробництва. Найпотужнішу в Україні сонячну електростанцію зводять неподалік Старозаводського. На 400-гектарному майданчику розмістять 750 тисяч панелей. Їх достатньо, аби забезпечити енергією 100 тисяч домівок і підприємств.

У планах – побудувати в Придніпровському стадіон, а в Чистополі, Чкаловому, Південному й Придніпровському – сучасні амбулаторії, реконструювати під пожежне депо та ЦНАП занедбану будівлю у Чкаловому, забезпечити питною водою мешканців селища Червоногринівка та сіл Дмитрівка, Борисівка, Привільне.Дитячий садочок у Кам’янському після реконструкціїУ селі Покровське звели відкритий стадіон із трибунамиБіля футбольного поля зі штучним покриттям у Кам’янському облаштували сучасний скверУ ліхтарях району – енергозберігаючі лампиНині на Нікопольщині освоюють альтернативну енергетикуНайпотужнішу в Україні сонячну електростанцію будують біля Старозаводського


Про ці та інші зміни говорили на засіданні Ради регіонального розвиткуFile Attachment Icon
ATTBS5V5.jpg