www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Районні змагання з шахів та шашок
Версія для друку Написати листа
У неділю 13 листопада у паркетному залі Верхньодніпровського Палацу Д.Ю.Т. були проведені районні змагання з шахів та шашок. Об 11 годині ранку стартувала командна першість Верхньодніпровщини з шахів. У змаганнях прийняли участь 9 команд, складених з жителів райцентру та Пушкарівки, що змагалися за швейцарською системою у 5 турів. Упевнену перемогу здобула команда «Верхньодніпровськ-1», складена із КМС з шахів Задіранова Олександра та Сєдєльнікова Леоніда.

Друге та третє місце розділили команда «Сень» та команда «Верхньодніпровськ-3», у яких по 4 залікових очки. Підрахунок коефіцієнтів не дав результату - він однаковий у 2-х команд, тому був кинутий жереб, завдяки якому 2 місце посіли Сень Євген та Сень Віктор.
На третьму місці - Степанковський Олег та Дем’яненко Богдан.
Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та призами.
Після 14 години розпочалася особиста першість району з шашок. 12 спортсменів за швейцарською системою у 5 турів визначали кращих. Запеклі поєдинки за шашковою дошкою принесли немало несподіванок. Так на фініші змагань виявилось, що два гравця мають однакову кількість очок - по 4. І якщо вдалий виступ знаного шашкіста району Задіранова Л.В. був прогнозованим, то виступ у шашках шахіста Степанковського О.М. був несподіванкою. Після підрахунку коефіцієнтів перше місце посів Степанковський О.М., другим був Задіранов Л.В., третє місце у Сень В.М. із доробком 3,5 очка.
Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та призами.
Як в шахах, так і в шашках призами були відзначені кращі молоді та літні спортсмени.
Організатори змагань висловлюють щиру подяку Верхньодніпровській районній раді за фінансову підтримку змагань. Дуже приємно, що такі події не походять повз уваги керівництва району.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами спортивної ради району

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор