www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Святкування 110 ювілею Верхньодніпровської районної лікарні.
Версія для друку Написати листа
25 листопада КЗ «Верхньодніпровська центральна районна лікарня – ДОР» святкувала свій 110 ювілей.

В залі зібрались працівники лікарні та районних медичних закладів , ветерани праці, що багато років пропрацювали у стінах ВЦРЛ, гості та мешканці міста Верхньодніпровська.

З привітальним словом до присутніх звернулися головний лікар ВЦРЛ Пархоменко Олена Станіславівна, голова районної ради Кравченко Артем Вадимович та голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України Валевська Людмила Михайлівна. Від щирого серця вони дякували персоналу лікарні за їх невтомну працю, милосердя та відданість справі. Побажали колективу лікарні та всім медичним працівникам довголіття, здоров’я, мирного неба, благополуччя, розвиватися професійно, не зупинятися на досягнутому. У своєму зверненні Кравченко А.В. щиро подякував медикам за їх відданість праці, адже такі ж як вони лікарі, медичні сестри, виходили його та підняли на ноги після поранення, і тому він вважає честю для себе допомагати медичним закладам. Голова обласної профспілки на останок подарувала лікарні картину «Корабель під парусами», тим самим висловивши бажання колективу сумлінно йти вперед не дивлячись на шторми та бурі, з вірою і надією в те, що вони обов’язково досягнуть гавані спокою, безпеки та достатку.


За багаторічну плідну працю в галузі медицини, сумлінне ставлення до виконання професійних обов’язків, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я Верхньодніпровщини та з нагоди святкування 110 річниці лікарні Кравченко А.В., Пархоменко О.С. та Валевська Л.М. вручили грамоти та подяки: Білько В.І., медичній сестрі Новомиколаївської АЗПСМ; Бондаренко В.І., лікару неврологу дитячого консультативно-діагностичного центру; Кадуку В.К., заступнику головного лікаря ВЦРЛ; Коверзенко В.П., заступнику головного лікаря з економічних питань; Козловій Т.І., заступнику головного лікаря з медичної частини; Колядич І.В., завідувачу Дмитрівської амбулаторії; Крупій Л.І., завідуючій Новогригорівським фельдшерським пунктом; Маслюк О.В., водію гаража ВЦРЛ; Передерій В.Я., молодшій медичній сестрі Новогригорівського фельдшерського пункту; Еммі Пушкар, молодшій медичній сестрі з догляду за хворими анестезіологічного відділення; Слакві С.І., завідувачу хірургічним відділенням; Шаповал М.І., водію Мишуринрізької амбулаторії; Коваленко В.І, лікару-інфекціоністу; Короті Л.В., завідувачу інформаційно-аналітичним відділом; Ричко П.В., лікару-психіатру; Калініну О.В., лікару-стоматологу; Бородай Л.П.. медичній сестрі ВЦРЛ; Гавріковій Т.П., сестрі медичній анестезіологічного відділення з ПІД КЗ; Музикі Т.М., рентгено-лаборанту рентгенологічного відділення.

Депутат районної ради Грабовий А.І. від себе особисто та від колективу туберкульозної лікарні, яку він очолює, привітав колектив ВЦРЛ, оцінивши їх професіоналізм та милосердя, а також привітав ветеранів праці здоровоохоронної галузі, присутніх у залі Михайла Дем’яновича Заплаву, Віталія Максимовича Тимчишина, Валерія Васильовича Труша.


Для медиків у цей день звучали пісні у виконанні Валентини Кротової, самодіяльної поетеси, медика за фахом; Миколи Черненка, Каті Корнієнко, Олени Федорянко (РБК); Наталії Лейко, Любові Пшеченко та Світлани Симоненко (вокальна студія «Лідер». Керівник Олександр Пархоменко, сел..Дніпровське). Запальні танці подарував присутнім ансамбль спортивно-бального танцю «Променад» під керівництвом Лариси Принь. Гарного українського колориту заходу надав виступ народного ансамблю «Діброва» під керівництвом Валентини Янкової ( яка в ці дні також святкувала свій ювілей).

Торкалися серця і пам’яті фотокадри історії Верхньодніпровської районної лікарні, її легендарних керівників, родинних династій та буднів.

Для району така подія надзвичайно важлива, адже лікарня з її багаторічною історією відома не тільки в районі, а й за його межами. Тож дуже прикро, що на захід завітало дуже мало гостей. Але дивлячись в очі цим щирим людям в білих халатах хочеться вірити, що не дивлячись на всі негаразди життя вони залишатимуться такими ж відданими своїй праці, милосердними до людей та завжди поспішаючими на допомогу.

Довгії щасливії літа Вам дорогі медичні працівники Верхньодніпровської центральної районної лікарні.

Фото Овчаренко І.

Організаційний відділ Верхньодніпрповської районної ради


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор