www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
УМОВИ конкурсу з надання в оренду нерухомого майна (теплиці), що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району
Версія для друку Написати листа
3
                   Додаток до
                   Протоколу комісії з
                   питань оренди майна
                   № 1 від 04.06.2019

УМОВИ
конкурсу з надання в оренду нерухомого майна (теплиці),
що належить до спільної власності територіальних громад
сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району

Підстави проведення конкурсу
Конкурс з надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району (далі – конкурс), проводиться з метою ефективного використання вищезазначеного майна, забезпечення його збереження та використання за цільовим призначенням.
Підставою для проведення конкурсу є Положення про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району, затверджене рішенням Верхньодніпровської районної ради від 17 вересня 2013 року № 377-22/VI.

Характеристика об’єкта оренди
Об’єктом оренди є нерухоме майно, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району, – теплиця, загальною площею 1618,00 кв. м., розташована за адресою: 51600, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вулиця Котляревського, будинок 4 а (далі – об’єкт оренди).
Теплиця потребує капітального ремонту.
Початковий розмір орендної плати визначений відповідно до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, затвердженої рішенням Верхньодніпровської районної ради від 17 вересня 2013 року № 377-22/VI становить 2107,00 гривень в місяць, без ПДВ.
Остаточний розмір орендної плати визначається за результатами проведення конкурсу.
Кожний крок конкурсної пропозиції збільшується на 1 гривну за 1 кв.м. загальної площі відносно початкового розміру орендної плати.
Балансоутримувач та організатор конкурсу
Балансоутримувач об’єкта оренди Комунальне підприємство «Верхньодніпровське виробниче об`єднання житлово-комунального господарства Верхньодніпровської районної ради», що знаходиться за адресою:
51600, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вулиця Мостова, будинок 36.
Власник нерухомого майна та організатор конкурсуВерхньодніпровська районна рада, що знаходиться за адресою: 51600, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, проспект Шевченка, будинок 21.
Мета використання об’єкта оренди
Нерухоме майно – теплиця передається в оренду з метою використання за цільовим призначенням як тепличний комплекс для вирощування сільськогосподарських, декоративних культур, квітів тощо.
acebookTwitterУмови конкурсу
- об’єкт передається в оренду строком по 31.12.2023 року з подальшим продовженням договору оренди на той же строк за умови належного виконання орендарем договірних зобов’язань та умов цього конкурсу;
- виконання робіт з капітального ремонту об’єкта оренди із завершенням робіт до 31.12.2020 року. Роботи мають бути проведені з дотриманням вимог чинного законодавства з отриманням необхідних дозвільних документів;
- виготовлення екологічно чистої продукції;
- належне виконання умов договору оренди;
- дотримання вимог експлуатації об’єкта оренди;
- своєчасне внесення в повному обсязі орендної плати;
- здійснення/відшкодування витрат, пов’язаних із забезпеченням об’єкта оренди комунальними послугами;
- прибирання та утримання прилеглої території у належному стані;
- дотримання правил благоустрою;
- створення безпечних та нешкідливих умов праці.
Подання конкурсних пропозицій
Конкурсні пропозиції подаються особисто чи через уповноваженого представника протягом 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення і не можуть бути гіршими, ніж початкові умови, запропоновані конкурсною комісією.
Документи приймаються у загальному відділі Верхньодніпровської районної ради за адресою: 51600, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, проспект Шевченка, будинок 21.
Посадова особа районної ради, що уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу: Бондаренко П.Ю. – начальник юридичного відділу виконавчого апарату Верхньодніпровської районної ради, контактний телефон 067-6363993.
Дата проведення конкурсу визначається конкурсною комісією після закінчення 30-денного строку з дня опублікування оголошення про конкурс.
Конкурс проводиться в приміщенні Верхньодніпровської районної ради за адресою: 51600, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, проспект Шевченка, будинок 21.
Для участі у конкурсі учасники подають до загального відділу Верхньодніпровської районної ради заяву про участь у конкурсі та наступні документи (належним чином засвідчені копії):
   - паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (для фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців);

   - установчі документи юридичної особи: статут, наказ про призначення керівника, паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номера керівника (для юридичних осіб);

   - свідоцтво про державну реєстрацію та/або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (крім фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання);

   - довідка про взяття на облік платника податків, витяг з реєстру платників єдиного податку, свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість (у разі наявності);

   - ліцензія на здійснення окремого виду діяльності (у разі наявності);

   - належним чином оформлена довіреність представника (у разі подання документів та/або участі в конкурсі через представника);

   - бізнес-план.

Голова комісії С.В.Якименко

Сканкопія документу
Умови конкурсу з надання майна в оренду.PDFУмови конкурсу з надання майна в оренду.PDF

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор