www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Вулиця Панка в Петриківці з якісним покриттям вперше за три десятиліття – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У серці Петриківського району з новим асфальтом вулиця, яка носить ім’я Заслуженого майстра народної творчості України Федора Панка. Її капітально відремонтували вперше за 30 років. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, цьогоріч в області покращують стан майже 160 комунальних шляхів.


«Один з пріоритетів влади на місцях – будівництво доріг, наголошує Президент України Петро Порошенко. ДніпроОДА ставить собі за мету привести до ладу всю дорожню мережу регіону. Щорічно оновлюємо майже 160 шляхів – це понад 300 кілометрів. Ніякого ямкового ремонту, практикуємо тільки капітальний – як в містах, так і селах», – зазначив Валентин Резніченко.

Одна з вулиць, якій ДніпроОДА дала друге життя, – у Петриківці. Нещодавно її перейменували з Комуністичної на Федора Панка – визначного майстра петриківського декоративного розпису, чиї твори експонувалися в понад 40 країнах світу. З новою назвою вулиця отримала й нове якісне покриття.

«Ми вже не мали морального права залишати дорогу в такому жахливому стані. Періодично проводили косметичний ремонт, однак він не давав результату, – зауважила Петриківський селищний голова Ольга Гавриленко. – На капремонт селищний бюджет коштів не мав. Тому ми звернулися до ДніпроОДА – і на превелике щастя нам не відмовили. Більше того, дорогу оновили досить швидко – за три тижні».

Донька відомого майстра – Валентина – мешкає на цій вулиці. Каже, вона давно потребувала ремонту, бо є визначальною не тільки для Петриківки.

«На ній знаходиться експериментальний центр петриківського розпису, до якого приїздили відомі художники, композитори, – розказала жінка. – Для мене було великим здивуванням, коли вулицю почали реставрувати. Хочеться, аби так відновили всі дороги нашого селища. А з поліпшенням життя людей – і настрій буде покращуватися».

Крім того, за словами місцевих мешканців, вулиця соціально значуща. Вона з'єднує центр селища з трасою державного значення, також вона веде на місцевий ринок.

«По цій вулиці рух завжди жвавий: машини їдуть у центр Петриківки на базар. Дорога була дуже погана: навіть велосипедиста не об’їхати, бо скрізь ями, – розказав водій, мешканець Петриківки Анатолій Срібненко. – А зараз дорога чудова, пересуватися одне задоволення».

За два останніх роки ДніпроОДА відновила вже понад 300 комунальних доріг області.


Одна з головних вулиць Петриківки виглядає по-новому.


Раніше вона називалася Комуністична.


Тепер носить ім'я визначного майстра петриківського розпису Федора Панка


З новою назвою – й нове покриття.


«На капремонт селищний бюджет коштів не мав. Тому ми звернулися до ДніпроОДА – і на превелике щастя нам не відмовили. Більше того, дорогу оновили досить швидко – за три тижні», – зауважила Ольга Гавриленко.


Тепер вона комфортна і для велосипедистів...


... і для пішоходів....


...і для автомобілістів.


«Дорога була дуже погана: навіть велосипедиста не об’їхати, бо скрізь ями, – розказав Анатолій Срібненко. – А зараз дорога чудова, пересуватися одне задоволення».


Вулиця має велике соціальне значення.


Вона веде до центру Петриківки.


Шлях оновили вперше за 30 років.


Доньці славнозвісного майстра петриківського розпису не віриться, що дорогу нарешті відремонтували.


За два роки ДніпроОДА відремонтувала більше 300 комунальних автодоріг регіону.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTHSB7I.jpg