www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Відбулася чергова 22 сессія Верхньодніпровської районної ради.
Версія для друку Написати листа
25 червня у стінах районної ради пройшла літня, чергова, двадцять друга сесія районної ради. Головували в.о. голови районної ради С.В.Якименко та О.Б.Ковальчук, голова РДА.

Перед початком сесії головуючий С.Якименко привітав присутніх із нещодавнім святом Днем державного службовця, привітав із ювілеєм 70 років колишнього голову районної ради Полішко О.І. та побажав всім міцного здоров’я, успіхів в роботі та родинного щастя. Також, нагородив Подякою голови районної ради виконуючу обов’язки ВО ЖКГ Марину Володимирівну Любку за багаторічну сумлінну працю. Приємною несподіванкою було привітання від голови обласної ради Гліба Пригунова і відзнака Дніпропетровської обласної ради "За заслуги перед громадою", які передав головуючому сесією Сергію Васильовичу Якименко, завітавши на сесію, обласний депутат Геннадій Войтов.


На пленарному засіданні були присутні 21 депутат, які розглянули 25 питань, серед яких: зміни до бюджету на 2019 рік, питання по школам і ФАПам в районі, передача майна ОТГ, погодження заяв про наміри реконструкції системи водо підготовки та системи водовідведення бази відпочинку «Дніпро» філії «ВГМК» АТ «ОГХК» розташованого на території с. Домоткань та реконструкції водозабірних споруд насосної станції на р. Дніпро, та інші.


Окрім того 25 питанням було розглянуто звернення депутатів Верхньодніпровської районної ради до Дніпропетровської обласної державної адміністрації щодо виділення коштів
на ремонт доріг в районі. Всі вище зазначені питання були розглянуті та проголосовані. Результати голосування ви можете побачити на сторінці районної ради.
Організаційний відділ районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор